Azure Cloud Architect
Be in IT
Antwerp, Belgium
20 uur geleden
source : Just Join IT

Azure Monitor (regular)

Kubernetes (regular)

App Service (regular)

Managed Databases (regular)

Azure (advanced)

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Azure Cloud Architect .

Zakres Obowiązków :

  • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą consultingową, świadcząca usługi IT dla dużych i średnich firm z różnorodnych sektorów jak automotive, finanse, bankowość czy produkcja.
  • Brak wiodącego projektu - są one dobierane podczas rekrutacji, na podstawie preferencji i kwalifikacji kandydata.

  • Tworzenie wzorców projektowych dla serwisów Azure na podstawie wymagań i standardów klienckich.
  • Praca nad tworzeniem PoC, współpraca z team'em przy wdrożeniach, dostarczanie dokumentacji projektowej do zespołu Developerów i SME, celem wdrażania IaC.
  • Prace operacyjne i architektorniczne nad serwisami Azure IaaS, jak np. Managed Databases, App Service, Azure Kubernetes Services, Automation Runbooks & Functions, Azure Monitor, Log Analytics, Azure Recovery Services, Azure Automation Update Management.
  • Pozostały stack to między innymi : Application Server Technologies, Azure Kubernetes Service, Azure Monitoring.
  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem.
  • Oczekujemy :

  • Co najmniej 7-letnie doświadczenia w branży IT oraz dodatkowo, co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z Architektem Azure.
  • Dobra znajomość rozwiązań MS Azure.
  • Dobra znajomość zagadnień wymienionych w obowiązkach.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Mile widziana możliwość startu ASAP, maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia.
  • Oferujemy :

  • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 180-230 PLN net / godz. + VAT B2B.
  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - dwa etapy, 1. techniczny z firmą, dopasowanie do projektu, 2. etap, rozmowa z klientem / finalnym odbiorcą usług.
  • Elastyczne godziny czasu pracy.
  • Współpraca w pełni zdalna, teraz i po pandemii.
  • Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan