Betoniarz (prefabrykaty - produkcja schodów) - 14 euro brutto/h - praca w Belgii
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Waregem, pomorskie
1 dag geleden
source : Goldenline

Główne zadania

Wykonywanie prac betoniarskich w procesie produkcji schodów.

Jeśli cechujesz się

  • doświadczeniem w pracy na stanowisku betoniarza
  • komunikatywną znajomością języka angielskiego
  • zaangażowaniem, samodzielnością i motywacją do pracy
  • możliwością do wyjazdu swoim samochodem
  • Jeśli szukasz

  • umowy o pracę
  • wynagrodzenia w wysokości 14,02 euro brutto / h
  • premii rocznej (13. pensji)
  • 50 euro netto za polecenie pracownika
  • wsparcia polskojęzycznego koordynatora i pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania
  • karty paliwowej
  • Nie czekaj i aplikuj już dziś!